2017 Sonbahar / Kış Trend Alışveriş Rehberi

Yeni sezon kampanyalarında bu parçaları kaçırma!Yeni sezon kampanyaları başladı. Gardırobunu sonbahar/kış modasının baskın trendleri ile donatman için mutlaka denemen gereken parçaları senin için topladım. Hazır mısın?


1. Kıpkırmızı bir dolap şart!

Bu senenin moda rengini artık duymayan kalmadı: Kırmızı. Sağımız, solumuz, önümüz, arkamız kırmızıdan oluşuyor. Bu sonbahar/kış ne giyersen giy, elinde, ayağında, bir köşende kırmızı bir parça mutlaka olmalı.


2. Soyluluk yakandan aksın.

Yakalarda iddialı tasarımlar dönem dönem hayatımıza girip çıkıyor. Kendini gösteren farklı yaka tipleri soylu bir zarafetin yanında kolay bir şıklık da sunuyor. Bu yakalara kapılmamak için hiçbir neden yok.


3. Etek boylarına ayar verme zamanı!

Bu sonbahar/kış etek boylarında trend orta boy. Orta boy etekleri özellikle çizme ile kombinlediğinde 70’lerin o cool havasını yeniden yaşatacaksın. İddialı botlar orta boy eteklerin yine bu sezon en iyi ayrılmaz parçası olacak.


4. Geniş omuzları kim istemez!

80’lerin vatkalarından bize miras kalan geniş omuzlu ceketler, oversize ceketlerin hayatımıza girmesiyle bir anda dolaplarımıza sızmış durumda. Bu sezon da giymekten çekinme, denim ya da kumaş pantolonlarla kombinle, omuzlarınızı gere gere yürü sokaklarda.


5. Naylon giysen yakışacak!

Bu sene yine gerek rahatlığı gerekse dünyanın en değişik malzemesi naylonla birleşip yeniden yorumlanmasıyla dikkat çeken trençkotlar sokakların gözbebeği. Naylon gibi bir malzemeden ne kadar şık yağmurluklar tasarlanabildiğini görmek yaratıcılığın sınır tanımadığını vurguluyor.